Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet tetovált...

Szoptatás alatt lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem lehet, nálam legalább is tervbe van véve. Nem nagyon szeretnék még fél évet várni. Terhesség alatt azért nem lehet, mert a gyerek is beszíneződik (ez komoly, először én is azt hittem, hogy vicc, de igaz), viszont a szoptatás alatt már nem hiszem, hogy gond lenne, csak a fertőzésveszély miatt ilyenkor sem nagyon ajánlatos, szóval megbízható helyen kell csinálni. Én mondjuk body piercer vagyok, tetoválni nem tudok, de nekem úgy rémlik, hogy a szalonunkban csináltak már tetoválást szoptatós kismamának. De megkérdezem majd...
2007. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem várni kellene vele mert nem feltétlenül tesz jót. De a legjobb egy szakmeber tanácsát ki kérni.
2007. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Kismamák!

Miért kell kockáztatni????

Még akkor is ha esteleg nem okoz semmit a babánál!Használni nem fog az tuti!

Szerintem mindenképpen várj vele!

2007. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Tényelg ennyire fontos lenne egy szaros tetoválás?
2007. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
inteligens ember ilyet nem csinál, ezt csak feltünési viszketegségben szenvedő aluliskolázott ember teszi meg
2007. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Sziasztok!

Én úgy gondolom, ha valakinek ilyen vágya van, az a firkáltatás után sem fogja kielégítve érezni magát. Tehát máskol kell keresni a problémát.

Ráadásul egy kicsi gyermek akkora ajándék, hogy inkább ki kell élvezni minden pillanatot. Tényleg fontos ez???

Jó babázást! Egy 24 hetes kismama

2007. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Én sem értem a kérdést. Ha annyira fontos is az a tetoválás, nem lehet várni vele pár hónapot? A kisbabád ki van szolgáltatva neked, ne élj vissza ezzel a helyzettel!
2007. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább várj egy kicsit!

Én terhesség alatt tetováltattam (akkor még nem tudtam hogy babám lesz), És semmilyen színe nem lett a kicsinek!

Tökéletes egészséges pici baba!

Tetoválásnál a fertőzésektől kell tertani, azért nem javasolt.Ezt maga a tetkósom mondta, és nekem ez már nem az első!

Úgyhogy türelem!De tökéletesen meg tudlak érteni!

2008. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tetováltatnék, az biztos.


Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy mitől színeződne el a baba :)

2010. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!