Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hós kisfiam van. Mennyit...

5 hós kisfiam van. Mennyit kell híznia hetente, ha szoptatom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
En úgy tudom, hogy havonta 700-800 gramm jó hízás egy éves korig.
2008. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs lehet sokat írtam. Egy éves korára 8 kiló nem számít soknak...azt osztd le , mert nem írtad most mennyi a súlya.

DE szerintem ha jól eszik nem lesz semmi gond.. a védőnő úgyis mondja majd, ha túl sovány vagy kövér.

2008. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3150g-mal szuletett, most 6540g
2008. júl. 13. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétre lebontva nem tudom pontosan. De Szerintem pont jól fejlődik. Azt mondják,hogy a baba az első évben úgy hízik, hogy 6 hónapos korára megduplázza 1 éves korára megháromzszorozza a születési súlyát. S ha jól látom ti már túl vagytok a duplázáson.

NEM kövér! Ne gondold, mert még nőni fog és most lassul a hízása üteme. Tehát minden OK vele:)))

2008. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kossz, hogy válaszoltál. Eddig hetente 50-110 g kozott mozogott a súlygyarapodás. Hétfon és tegnap mértem, de ugyanannyi volt a súlya. Vagyis hétfotol nem szedett fel semmi. Pedig van tejem. Normális ez?
2008. júl. 13. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

első-második vagyok..

Normális ha néha nem hízik semmit, főleg ilyen melegben.

Nem kell aggódni kb jó súlyban van...és ha egészséges is akkor minden rendben.Arra figyelj, ha tartósan nem hízik akkor lehet hogy elvizesedett a tejed és be kell pótolni egyébbel, de az csak egy-két hét után derülhet ki.

2008. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!