Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fogyunk, vagy...

Szoptatás alatt fogyunk, vagy hízunk inkább?

Figyelt kérdés

Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy híznak szoptatás alatt, de én fogytam .

65kg-al estem teherbe, 70kg-al szültem, 64kg-al jöttem haza, és most 2 hét után csak 60 kg vagyok.



2008. júl. 10. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is fogytam!Rengeteg energiát vesz el a szervezettől a szoptatás. 30 kg híztam terheség alatt ez nekem ahogy feljött a 9 hónap során úgy is ment le,szépen folyamatossan.Amíg szoptattam addig volt rajtam még 2-3 kg felesleg,de miután abbahagytam az is lecsúszott.
2008. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Van,aki hízik tőle. Én speciell 60 kg voltam teherbe esés előtt, 78 kg-val mentem szülni, és a fiam 3,5 hónapos most, én meg vagyok megint 60 kg. Pedig nem koplalok, csak szoptatok:)Szerintem alkati kérdés.
2008. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tévében egy doki azt mondta, hogy az lenne a normális, ha az anyukák normális étkezés és szoptatás mellett fogynának. Sokan azért híznak szerintem, mert azt hiszik, hogy rengeteget kell enniük ahhoz, hogy legyen tejük.
2008. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, idáig 24 kilót fogytam. Már csak 6 van hátra:)
2008. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem fogyok, persze nem is hízok. Nem eszem se többet se kevesebbet mint máskor. Fogyókúrázni természetesen nem merek, örülök, hogy van még némi tejem. Irigyelem azokat akiknek sikerül fogyni koplalás nélkül is szoptatás alatt :o)
2008. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék az elöttem íróhóz hát én se fogytam,de hizni se híztam .Az igaz,hogy a terhességem idején sokat híztam,de a szoptatás allatt egy deka se ment le rólam(1éves koráig szopizott)pedig nem ettem sokat.Amikor nem szopizott fél év allatt lement 13kg(úgyanúgy étkeztem mint előtte).Ezekszerint nem mindenki fogy a szoptatás allatt:
2008. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 53kg-ról indultam,66kg-mal mentem szülni,mikor hazajöttem 56kg voltam és most 3hónapos a kisfiam és 59kg vagyok!Ugyhogy sajnos rám a hízás a jellemző!De többet is eszem,jóformán folyamatosan!Terhesség alatt megszoktam!Előtte meg ugy volt hogy annyit ehettem amennyit csak akartam és nem híztam semmit,gondolhatod hogy ez már nincs így sajnos!:( :) Üdv
2008. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!