Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beállt a kereslet-kínálat...

Beállt a kereslet-kínálat vagy kevés a tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám. Nem tudom, hogy kevés-e a tejem vagy már beállt a kereslet-kínálat. Előző hónapban 40 dkg-ot hízott csak, viszont hasmenése volt. Lehet, hogy ez befolyásolta? Azt mondták, hogy egészítsem ki tápszerrel. Többször próbáltam, de egyszer sem kellett neki. Az egyik szopit viszont kiváltottam tápszerrel. Akkor megitta. Szóval nem azzal vagy a cumival van baja. Egyébként 6,6 kg.
2008. júl. 9. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy 4 óránként eszik. Gondolom, ha éhen maradna, előbb sírna, hogy éhes. Vagy nem? Köszi!
2008. júl. 9. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában már 2 hónapos korra be szokott állni a kereslet-kínálat.

Szerintem csak akkor adj tápszert,hogyha szopi után úgy látod,hogy éhes maradt. Vagy hogyha tényleg nem gyarapszik a súlya akkor estére kaphat tápszert.

A babák már a 4.5. hónapban kevesebbet híznak. Szerintem a 40 dkg még belefér annyira nem vészes.

2008. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szépen gyarapszik akkor ne aggódj mert elég a tejed,de ha nyúgtalan vagy vannak mélegek(lehet kölcsönözni nem drága)és lemérheted,hogy mennyit szopizik a babád.
2008. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!