Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elkezdem szedni a more...

Ha elkezdem szedni a more milk kapszulát, és tényleg több tejem lesz, akkor ki kell fejni a felesleget?

Figyelt kérdés
Most is elégnek bizonyul, de fejni nem tudok. Ha mindkét mellemet meggyötröm, akkor sem tudok 20 ml-nél többet kierőlködni, így szerintem nem sok értelme van az egésznek. De sokkal nyugodtabb lennék, ha látványosabb lenne a tejcsi termelődése.
2008. júl. 8. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! ha elkezded szedni és több lesz, akkor mindenképp fejd ki a felesleget. Én 6 és fél hónapja úgy szoptatok, hogy összesen 5X150 ml-t tudtam félretenni. Én nem kezdtem el....


Dia

2008. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elég a tejed, akkor ne szedjél semmilyen tejserkentőt, mert akkor ki kell fejned, mivel a baba úgysem szopná ki teljesen. Akkor kezd el szedni szerintem, ha úgy érzed, hogy nem elég a tej. Felesleges gyötörni a melleidet, ha nem szükséges:) A leglátványosabb bizonyíték, hogy minden jól működik a babád súlygyarapodása.
2008. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az a more milk kapszula? sosem hallottam róla, talán nekem is szükséges lenne...
2008. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez elméletileg egy tejszaporító kapszula. Már harmadik napja szedem, de szart sem ér. Nagyon úgy néz ki hogy kidobtam 5600Ft-ot az ablakon! Állítólag sokaknak bevált, de nekem nem. Ettől még az urtica is jobb!
2008. júl. 11. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez is csak egy üzleti fogás, és olyan elven hat mint a placebo. Ami tény, hogy attól lesz több tejed ha fejed, de a legeslegjobb ha szoptatod! Akár másfél óránként. Ha fekve szoptatsz akár tudsz olvasni is de pihensz. KÉnyelmesebb, mint bármi más, nekem is ez vált be. Se urtica urens, se a tea nem igazán (mondjuk folyadékpótlásnak jó, és az ize sem rossz). HAJRÁ !!!
2008. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!