Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor is érdemes fejni ha...

Akkor is érdemes fejni ha csak egy-két evőkanálnyi mennyiséget tudok kipréselni mindkét mellemből?

Figyelt kérdés

Szopizás után próbálkoztam néha, de csak ilyen csekély mennyiséget tudok kipréselni, még pumpás mellszívóval sem megy jobban. Eddig elégnek bizonyul neki, de szeretném jobban serkenteni a termelést, csak hát nekem a fejés nem megy. Vagy lehet hogyha minden alkalommal erőlködöm mindig többet sikerül? Elég siralmas kilátások. Attól félek hogy előbb-utóbb kevés lesz neki, és én nem tudok rajta segíteni. Hogy tudnám ezt fokozni?



2008. júl. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Fejni kell!!!

Nem a mennyiseg a lenyeg, ami kijon, hanem az, h miutan mar az utolso utani csepp is kijott a cicibol, akkor radolgozni!

Mert a tejadasi reflexet az uresjarat inditja be, az jelzi a cicinek, h tobbet kell termelni, ha nem jon belole semmi, de megis fejed/szopik a baba.

2008. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szaporítani is akar az ember, akkor tovább kell fejni, akkor is, amikor már nem jön semmi. Legalább 5 percig. És ha gyorsan látványos eredményt akarunk elérni, akkor jöhet a "horrorfejés" néven elhíresült technika. Ez abból áll, hogy a két mellet fejjük (szoptatás után!) felváltva 7-7-5-5-3-3 percig, független attól, hogy mi történik közben. Akár jön, akár nem. Itt megtapasztalhatjuk, hogy szoptatás, akarom mondani fejés közben is termelődik a tej :)
2008. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, még sosem fejtem. Még vizet sem kapott soha..
2008. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is ez a problémám! Nekem azt mondták,hogy ez a kereslet -kínálat beállt pedig a kislányom csak 2 és fél hetes! Ha szoptatós teát kúraszerüen iszod (nekem a Laktoherb teát ajánlották)akkor tudod a tej mennyiségét növelni.De ha a picúr sűrűn cicire rakod ha éhes -ha szomjas akkor úgy termelődik az anyatej ahogy fogy!

Bocsi amit most írok:de "A női mell olyan mint a WC-tartály ahogy fogy úgy töltődik újra és újra!!!"

Jó szoptatást

2008. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!