Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudom pótolni a szoptatást...

Tudom pótolni a szoptatást fejéssel?

Figyelt kérdés
Azaz mivel szundizik a cicin és így keveset ingerli a mellbimbómat ha szopi után fejek egy kicsit akkor számíthatok arra hogy több tejem lesz? Mert most már ott tartok hogy 5 hetes és az elöbb 2 ciciből is csak 50-et szopizott. 2 napja alig van tejem. Próbálom minnél sűrűbben rátenni, de még kevesebb tejem lett. Egy-egy mellen 20-20 percet hagyom. De úgy tűnik nem működik mégsem nálam ez a minnél többet dolog. Már leesik a bimbóm.
2008. júl. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,én 6 hete szültem,ugy szoktam hogy fejem is magam és cumiztatom is meg ciciztetem is,nekem rengeteg tejcsim van minél többet fejem magam,annál több lesz,és még fagyasztom is le a felesleges tejcsit.
2008. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
szia. mi most vagyunk 6 hetesek, nálunk is volt ilyen, nekem az egyik ciciben csak 1,5-2 naponta termelődik tej, tiszta röhej, a másikban normálisan, ne sűrűn tedd cicire a babát az nem jó azért sem, hiszen meg sem éhezik, és persze, h csak jót szuncikál pár grammot szopizik és kész, várj, ha lehet 3-4 órát, had éhezzen meg rendesen, és akkor tedd cicire, ne félj akkor rendesen megszívja, mi is ezt csináltunk, és beválni látszik, ha netán 2 óra múlva éhes lenne adj neki pici babavizet cukrosan, h ne sírjon, de várd ki legalább a 3 órát, és szopi után még próbálj fejni, én is szoktam (ha nem is minden alkalommal, de minél többször annál jobb) legalább 20-30 grammot, az már jó, egyébként én szedek tejszaporító homeopátiás bogyót, meg szoptatós teát, igyál alkoholmentes sört, meg sok folyadékot, neked a doki meg a védőnő is ezeket javasolta, hát meglátjuk, de úgy vettem észre, h így szaporodik a tejcsi:) sztem érdemes kipróbálni:) sok sikert
2008. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,hogy bealszik.Van,hogy képtelen vagyok felébreszteni.Szerintem fejjed,attól több lesz a tejed.Amit meg kifejtél,oda tudod adni a babának.Amúgy a babavízhez fölösleges cukrot tenni.
2008. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is öt hetesek vagyunk és nekem is ez a problémám!

A védőnőm azt mondta próbáljak sokat pihenni és iszom mellé a szoptatós teát (Laktoherb).Ez az időszak amikor a babának több anyatej kell.Nemrég vittem vissza a babamérleget,mert eddig nem volt gond de most,hogy nálunk is felmerült ez a gond néha azt hiszem kevés a tejem.Úgyhogy ismét bérelem és újra fejem a mellem és egyre több a tejcim.a bimbóm nekem is érzékeny és arra azt a választ kaptam,h majd megszokom és a baba is máshogy szívja majd idővel.

Kitartás és jó szoptatást kívánok!!! :D

2008. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(fili)

Itt kérdezzetek nekünk sokat segítettek.

[link] Anyatejen kívül semmit.

Ha kér szoptass, amit nem szopik ki kézzel, masszírozással fejd ki tedd el. Ennek is megvan a technikája. Ha egy cici nem elég rá lehet tenni a másikra is, ahogy írtad. Honnan tudod, hogy alig van tejed.

Sír a baba? Mi is voltunk így és csak aggodalom ami elviszi tényleg a tejet. Egyébként gratulálok ne aggódj már hisz nagyon jó anya vagy:))

2011. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!