Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak olyan helyek Bp. -en,...

Vannak olyan helyek Bp. -en, ahol meg tudom szoptatni a 4 hónaposomat a lakáson kívül? (Plázákban, éttermekben, üzletekben, bárhol? )

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem írni ilyen baba-barát helyeket? Szeretnék kimozdulni a nagyfiúval csavarogni, vásárolgatni, de nem akarok azon stresszelni, hogy ha megéhezik haza kelljen rohanni. Van valamelyik plázában vagy valahol olyan hely, ahol nyugodt és viszonylag kényelmes körülmények között meg tudom szoptatni?

2013. szept. 23. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Aréna plázában, Árkádban van baba-mama szoba. Ott lehet nyugodtan szoptatni és van mikró is.


Bár nem voltam mostanában, de szerintem a WestEnd-ben is van.

2013. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A plázákban, bevásároló központokban mindig van pelenkázó helység, de hogy ott tudsz- e kényelmesen szoptatni, nem tudom. én egyszer a Mc'donalds-ba mentem be megszoptatni a kisfiam, nagyon segítőkészek voltak.
2013. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Corvin plázában nagyon normális, igényes kialakítású baba-mama szoba van, mikróval, fotellel.

Az Ikea áruházakban is van egy baba-mama sarok fotellel elszeparálva az étkezős fenti részen, ott is el lehet vonulni.

A MÁK-nál (államkincstár) is van baba-mama szoba, ügyintézés közben is tudod használni, nem egy nagyon modern, de legalább van.


Esetleg olyan helyeken, ahol van játszóház vagy gyermekfelügyelet- ott szokott lenni egy kis sarok és általában segítőkészek.

2013. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, köszönöm a tippeket! Az Arénához még viszonylag könnyen el is tudok buszozni. :)
2013. szept. 23. 11:32
 5/8 A kérdező kommentje:

Ó, és a Corvin is szuper lenne! De jó, köszi! :)

Míg nem volt meg a gyerkőc sosem figyeltem az ilyen helyekre, mióta megvan pedig nem voltam távol annyi ideig vele, hogy megéhezzen, de így szuper lesz elindulni. :)

2013. szept. 23. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Kökiben is van Babamama szoba.(Igaz a női wcben de van..)
2013. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, csajok! Közben én is nézegettem a plázák honlapját (ennyi eszem előtte nem volt...), és tényleg elég sok helyen van ilyen, szerencsére. :) Sőt, ahogy néztem a Corvinban több ilyen szoba is van, és még pelenkát, babakaját is adnak az infópultnál ingyen, ha kell. Ez nagyon szimpi. :)
2013. szept. 23. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
A corvin nagyon modern ajanlom!!
2013. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!