Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napja kevesebb a tenement...

Pár napja kevesebb a tenement estére, miért lehet? Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
8hetes a lànyom,szèpen szopizik,hìzik heti kb.25-28dkg.Reggelre szètrobbannak a melleim(èjszaka egyszer szopizik rendesen,utàna mèg egyszer kel szomjoltàskènt szìv pàr kortyot),de estère alig van tejem pàr napja,a melleim összeplöttyednek,rà szoktam szìvni a mellszìvòval hogy làssam jön -e belôle de èpp csak csöpörög,nem úgy ömlik mint napközbe.Nem èretem mitôl lehet ez?Valaki valami tanàcs,ötlet?Ja megjött a menzeszem is lehet közbe hozzà?Bàr mielôtt nem volt meg elôtte is kevesebb volt màr este a tejcsi.
2013. aug. 29. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Tejem azt akartam ìrni,csak elìrta a tàblagèpem. :-) Bocsi!
2013. aug. 29. 14:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Este kevesebb,zsirosabb a tej.Napközben több de vizesebb.NE aggódj:) Jól csinálod!
2013. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól is lehet hogy beálltak a melleid, attól még h nem durrannak szét, van benne tej :) De nekem is kevesebb estére, csakhogy a bébi reklamál rendesen, attól még h zsírosabb, nem elég neki :) szóval én reggel fejek pluszban, aztán este még megkapja , így nyugi van - lassan 5 hónapos :)
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!