Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ilyen fájdalom...

Szoptatás alatt ilyen fájdalomcsillaptót lehet szedni?

Figyelt kérdés
3 hete egyfolytában fáj a derekam, ha megpihen mégrosszabb, mintha mozgok. Már olyan iszonytosan fáj, hogy sírva szoptatok, mert sem ülni, sem állni, sem feküdni nem jó. Tudtok valamit javasolni? Vagy volt valaki hasonló helyzetben?
2008. jún. 30. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét ezen az oldalon: [link]

Itt biztosan segítenek, és olyan szert ajánlanak amit nyugodtan szedhetsz szoptatás alatt is.

2008. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Panadolt szoktam bevenni ha nagyon fáj a fejem. 1-2 szem nem hiszem hogy annyira ártana.
2008. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén Panadolt használtam, hogy megerősítsem az előttem szólót! :)

De egyébként a lényeg nem a név, hanem, hogy ha paracetamol tartalmú, akkor szedhető. Nézz szét online gyógyszertárakban (pl pirulapatika.hu) ott el tudod olvasni a betegtájékoztatót előre, amire le van írva, hogy szoptatás alatt szedhető/kenhető-e. Lehet, hogy érdemes lenne kenegetni inkább.

2008. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aloe géllel kenem 3 hete, de semmit nem ér. A fájdalomcsillapító krémeken meg mind ott szerepel,hogy szoptatás alatt nem alkalmazható.
2008. jún. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!