Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet gyakori szoptatás...

Hogy lehet gyakori szoptatás mellett vendégeket fogadni, illetve vendégségbe menni?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hós,eddig is 10-12x szopizott naponta,de most a meleg miatt még többször. Néha csak az elalváshoz kéri a cicit, de már a férjem is rosszalja, hogy egész nap mellen van. Ha valaki nálunk van, már kellemetlenül érzem magam, hogy megint cicizni kell vinni.
2008. jún. 27. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy ilyen időszak. Hagondolod próbáld meg,hogy egy-egy cicizést kiváltasz poharazással. Előre lefejt tejcsit adj így neki. Ez olyankor pl jól jöhet ha vendéget vársz és látotd inna a kislányod. Ettől nem jön zavarba sem a vendég sem te. S elmondhatod, hogy milyen ügyes tud poharazni.Egyébként meg sok-sok türelem.
2008. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
ez csak azon múlik, hogy nektek mennyire kellemetlen, de ha ez van én próbálnám teáztatni babateával, mert nem biztos, hogy minden alkalommal éhes ilyen melegben..ha valaki jön vagy mentek, előbb próbáld a teát,,ha tommee tippee üvegből adod vagy avent akkor nem szokik at a ciciről, de a bnőm babája iszik eszik mindenhogyan.
2008. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mi ezt úgy csináljuk a mai napig, hogy ha itthon vagyunk akkor félrevonulok a gyerekszobába, ha másnál vendégeskedünk, már az elején tisztázzuk melyik szobában bújhatunk majd el! Bejön és így senki nem érzi magát kényelmetlenül!
2008. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt úg yfogom megoldani,hogy félrevonulok a gyerekszobába ezt meg kell érteniük.Ha meg máshová megyünk én is letisztázom hová mehetünk félre,vagy elfordulva szptatok.Mondjuk én beszereztem egy szoptatós polót is meg egy hordozó kendőnk is van abban is lehet titokban szoptatni ha nagyon olyan heleny lennénk,hogy máshogy nem tudom megoldani.38hetes kismama

2008. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!