Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mit evett ma szopiztatós...

Ki mit evett ma szopiztatós anyukák?

Figyelt kérdés
nem tudom már mit egyek, annyi mindent nem szabad...
2013. júl. 18. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én epren kívül mindent eszek.

Bár múltkor olyan gyümölcslevest ittam, amiben volt szeder is.


Nem igaz, hogy nem szabad sok mindent enni.

Inkább úgy fogalmaznék, neked kell kitapasztalnod, mit bír a babád.

Nekem pl. az első pár hónapban a kukoricával kellett óvatosan bánni, mert utána elég szeles lett a lányom tőle, de mióta nagyobb, már bármit ehetek, semmitől semmi baja, bár igaz, ős sosem volt hasfájós.

2013. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szülés után nekem is óriási problémám volt ez.És képzeld én még tejet se ihattam, sőt még tejtermékeket sem fogyaszthattam 3 hónapig!!Úgy hogy még egy egyszerű rakott krumpli is ki volt lőve a tejföl miatt.

Sok kenyeret ettem valamivel.Felvágott, lekvár.Minden reggel tojást valamilyen formában.Ezt a védőnő kifejezetten javasolta, mivel nem ehettem tejeset.Azt is mondta hogy sok HÚS!!A fehérje miatt.Ezért ettem rántott húst, natúr szeletet, pörkölteket, borsos/borsós tokányt.Sok-sok-sok rizst.Rizses húst.Meg a tészta..azt is lehet variálni.Neked szerencséd van, mert most van sok friss gyümölcs.Abból szerintem mindent lehet.Csak a puffasztó dolgokkal kell vigyázni.De mondjuk szerintem a pöriben a hagyma az nem gond..illetve nálunk nem volt az.De valakit az is fel fúj.

Egyébként nálunk ma tejfőlős tészta volt..de az én fiam már 7 hónapos, és ma egyébként is hús mentes nap volt.. :-P minden héten van egy ilyen nap..többet nem bírnék ki.

2013. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem eszek és hála istennek.semmi gn nincs. Csípős ételeket is káposztát is de mindent csak mértékkel.
2013. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már!Ehetsz nyugodtan bármit.

Nehogy már emiatt koplalj!

Én eszek mindent,amit csak megkívánok!

Semmi baja sincs a lányomnak,pedig már 6 hónapja csak szopizik!

2013. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tatár beafsteak-et leszámítva mindent eszem. 6 hónapos koráig nem ettem nagyon puffasztó dolgokat (bab, káposzta), de ma már azokat is eszem, nincs baja tőle a babának.

Na de a kérdésedre válaszolva:

Reggeli: sajtkrémes kenyér, kakaó

Ebéd: rakott cukkini

Uzsi: banán, cseresznye

Vacsora: görög saláta

És nap közben megittam két instant kávét.

2013. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
meggyozodesem hogy azert is ment el a tejem 5 honap utan mert folyton gorcsben voltam a mit eszek es iszok kerdes miatt! ha hagytam volna kitapasztalni a gyerekkel egyutt mi a jo neki es ugyanakkor nekem is, es nem gyilkoltam volna ezzel es a vajon mikor mennyit es evett es eleg e az neki kerdesekkel az agyam, akkor talan tovabb tudtam volna szoptatni a fiam, maximum.lett volna egy ket kellemetlenebb napszak vagy nap az eletunkben!
2013. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki mi a jó nektek. 6 hónapja szoptatom ikerlányaimat, de én semmit nem tiltottam magunktól.. egyébként paradicsomlevest reszelt sajttal, grízes tésztát, rizs felfújtat, sárgadinnyét, melegszendvicset, müzlis joghurtot, meggyes rácsost, magos kiflit..
2013. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2013. aug. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!