Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem lenne elég a babámnak...

Ha nem lenne elég a babámnak a tejem akkor szoptatás után sírna még?

Figyelt kérdés
Sajnos mindíg azon agyalok, hogy vajon elég-e neki. Mindkét mellemből eszik,és elég sokáig van a mellemen, de akkor is én veszem már el tőle, mert ő ki nem adná a szájából. Ilyenkor nem sír. Ált. 100-110 grammokat eszik 3 óránként. 10 hetes baba.
2008. jún. 25. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem sírt ,hogyha keveset evett.

Ő mondjuk 3 hónaposan sem evett 130 g nál többet. Onnan tudtam,hogy éhes maradt,hogy etetés után fél órával már sírt.

Szerintem elég neki ez a mennyiség ,főleg hogy kibírja a 3 órát. Hogyha éhes lenne akkor a két eteés közöt már sírna.

Valószínű,hogy már csak cumizik és ezért van még utána sokáig a cicin.

Mert a babák nem csak azért szopiznak ,mert éhesek,hanem mert megnyugtataja őket és biztonságban érzik magukat.

2008. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem táplálsz mellé, nincs cumi, a babád igény szerint szopizhat, nincs olyan, hogy kevés a tej. Nem kell méricskélni..

Kérj tőle tanácsot, nagyon ért hozzá!

[link]

2008. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyire van szüksége, súly alapján számolják ki, de az én babóm soha nem evett annyit, mégis jól fejlődik egyelőre. Mi 14 hetesek vagyunk, és 1x evett 130-at, amúgy 30-100 gramm között mozgunk. Soha nem kéri a másik cicit, és sokszor folyik a tejem, kiköpi a cicit és szunyál. A pelus meg ázik a cicimnél. Aztán 1-2 óra és kezdjük elölről.:))Számold ki, hogy kb. mennyit eszik, és kérdezd meg a védőnőtől, hogy elég e annyi. Bár kár vele foglalkozni, ha egyébkén jól fejlődik.:)
2008. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!