Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kislányomnak szájpenés...

3 hetes kislányomnak szájpenésze van. Úgy hallottam, hogy mivel szoptatok az én mellemre is átfertőződhet. Ha igen, akkor mivel kenegethetem a mellem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk írt a gyerelorvos száj gélt,meg nekem a mellemre krémet.De mondták,hogy elég ha minden szopi uta´n bekenem a bimbót a lányom geljével.(Németország)

Otthon a rózsamézet mondja´k,hogy jó szájpenészre.Gézre tenni,e´s a´tdörzsölni a baba száját.nekünk a ge´l jó volt,2 nap alatt elmúlt.

2008. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a ge´l neve:InfectoSoor száj gél.
2008. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is megjártuk ennyi idősen a poklot vele! A gyerekorvos glicerin-borax-ot írt fel, másnéven rózsaméz! Nekem, azt mondta ezzel menjem a cicm minden etetés előtt! A baba szájára nekünk bevált, hogy evés után bekenem a cumiját is vele. Bár még nem múlt el teljesen, talán lassan megszabadulunk tőle.
2008. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!