Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos babánál 2óránként a...

1 hónapos babánál 2óránként a mellemben 40ml tejcsi varázsolható ki. Ez nem kevés az ő korának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét melledből összesen 40ml?

Mert akkor kevés.

Hallottál már a More Milk Plus kapszuláról?

Ezerszer hatékonyabb, mint a homeopátiás bogyók, azt már biztosan ismered.

A www.boldogmama.hu oldalon mindent megtalálsz róla.

Nagyon ajánlom. 24-48 órán belül 2-3-szorosára emeli a tej mennyiségét, nem kell folyamatosan szedni, elég egy 60 szemes dobozzal. Fokozatosan abba kell hagyni, és a tej növelt mennyisége megmarad.

2008. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha nyugis,boldog baba és szépen gyarapszik akkor biztosan elég neki a tejed.Ha nem vagy benne biztos,hogy elég az anyatejed akkor tejgyarapodás kell előidézni.Sok folyadék,fejés és sokat segít amit az első válaszadó írt.Sok sikert!
2008. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan így vagyok:(

Általában 2 mellből tudok 2-3 óránként fejni 60-80 ml-t.

De tegnap este csúcsot döntött, összesen 40 volt:(


Sajnos én sokat idegeskedek (és alig eszek) a nem alvós lányom miatt. Valószínű ezért van.


Egyébként az én lányom 80 ml-t (v. a körül, +,-10-20 ml) eszik.

2008. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit fejéssel ki tudsz csiholni a mellből az csak töredékrésze annak a tejnek amit a baba szopi alatt megeszik. Ugyanis a tej SZOPI ALATT termelődik.

Szoptass bátran igény szerint, a mérleget meg dobd a sutba és elég a babát heti 1x mérni. Figyeld a pelusokat legyen elég pisis, legyen a babi jókedélyű, a kutacsa nem legyen beesve, és meglátod elég lesz a tejed.

2008. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!