Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vitaminokat szedsz...

Milyen vitaminokat szedsz szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Olyat, amit nem patikus ajánlott, hanem doki! A patikusok tudásában sajnos csalódtam nem egyszer, és olvasni én is tudok!
2009. okt. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Femibion 400
2009. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gravidát szedem, Béres C-vitamint meg Calcium Sandozt, mert tehéntej allergiás a babám és nem ehetek semmilyen tejterméket. Meg néha Magne B6-ot, amikor eszembe jut.

3,5 hónapos a babám csak anyatejes.

2009. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én terhesség és szoptatás alatt is végig Elevitet szedtem. Megvoltam elégedve vele.
2009. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én semmiet sem szedtem,sem a terhesség ,sem pedig a szoptatás alatt.Normálisan ettem(próbáltam sok zöldséget-gyümölcsöt enni)és napi 2.5-3 l ittam,ez nagyon fontos!
2009. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.valaszolónak!!!!!!


Milyen tünetei voltak a babádnak mikor kiderűlt h théntej allergiája van???

Mert nálunk is gyanús a dolog,lehet h az van.


Bocs az off-ért,de fontos!!!!


Kérdezőnek: Eurovitet szedek.

Terhesség alatt is azt szedtem.

2009. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Az Én babámnak először a füle mögött kezdett kijönni ilyen sárga szárazság, pörsenés (vagy hogy mondjam), majd a fejbőrén és az arcán. Száraz bőrdarabkák, tehát nem egybefüggő eleinte, de ha nem hagyom abba a tejtermékeket, akkor olyan szintű, hogy majdnem egybefüggő lett a fejbőrén.

Aztán jött a teszt, hogy elhagytam mindent, ami tej származék (sajt, tejföl, túró és minden!) és szépen elmúlt neki teljesen. Aztán újra kezdtem egy próbát, napi egy valamilyen tejterméket megettem, pl. 1 túrórudit. Akkor újra kezdődött.

Úgyhogy még mindig nem ehetek semmilyen tejterméket. Sajnos.

2009. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, utoljára a második válaszoló voltam:-)
2009. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Hipp Natal-t szedek.
2009. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!