Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha sok éddeséget eszem felboru...

Ha sok éddeséget eszem felborulhat a babám cukorháztartása?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyobb valószínű, hogy a TE szénhidrátanyagcserédnek nem tesz jót. Ráadásul gondod lehet a súlygyarapodással, ami később akár terhességi toxémiához is vezethet.Nem írod, hogy mennyi idős kismama vagy, de azt hiszem itt az ideje az önkontrollnak. Figyelj oda az étkezésre!!! A pocaklakódnak hasznos dolgokra van szüksége: Főleg fehérjékre és vitaminokra. Ez persze nem azt jelenti, hogy reggelire nem ehetsz lekváros kiflit.Gondold végig és VÁLTOZTASS!!!!!
2008. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem diabra fogtak,bár nem nagyon tartom-csak olyan saját stílusban..most hosszu lenne ecsetelni miért.A lényeg én is lelkibeteg vagyokhanem ehetek valami nyamit,de kitaláltam pl.hogy veszek túrót meg nat.joghurtot,tezsek bele egy két kiskanál mézet és gyümiket-totál rákaptam és sztem egészségesebb is mint a bolti túrókrém.Vagy fagyasztott gyümire teszek egy kis tejszínhabot meg egy kis tortadarát..isteni fini,mintha fagyit ennék.Próbálom ezekkel kompenzálni,esetleg műzlivel.Amúgy sztem nem hiszem,hogy lenne baja én nemhiszek ebben.Amit kíván a szervezetünk meg kell adni neki sztem.37hetes kismama

2008. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért irtam a szoptatás kérdésekbe mert szoptatok 4 hónapja. Szopi után szerintem mindig leesik a vércukorszintem és kénytelen vagyok valamit bekapni.

Terhesség előtti súlyom van.

2008. jún. 23. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Első válaszoló. BOCSI!!!!!!Akkor teljesen más a helyzet. Ebben az esetben bátran ehetsz mármit. A tejcsid összetételét nem befolyásolja, hogy mit eszel. Mindig olyan minőségű, amilyen a babádnak kell.Ezt a "természet", ill. szervezeted szabályozza.Mégegyszer BOCSI.
2008. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!