Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folyik a mellemből a...

Miért folyik a mellemből a tej megint?

Figyelt kérdés

7 hónapja szoptatok,és egy jó ideig nem kellet már melltartóbetétet használnom.Most meg ha a kicsi fiam szopizik megint érzem a "szúrást"a mellemben és amelyik cici szabad már folyik is a tej belőle!

Úgy tudom ennyi idő után már nem kellene így lennie!


2009. okt. 8. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt vagy a nőgyógyázst,biztosan szívesen segítenek a válaszukkal.
2009. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, de ha bizonytalan vagy, itt kérhetsz szakszerű segítséget. [link]
2009. okt. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!!!! 10 hónapja szoptatok!!!!elhiheted.
2009. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hónapja szoptatok. Nekem is több a tejem és folyik megint. Nálam azért van, mert éjjel felkel a kislányom szopizni és emiatt több termelődik.

A szúrást a mai napig érzem.

2009. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!