Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is depis ettől? Mindennap...

Más is depis ettől? Mindennap egyforma.

Figyelt kérdés
Mindennapom egyforma,szopizás sétálás,tök boldog vagyok,hogy egészséges szép babám van.DE néha olyan aggasztó ,hogy nem történik velem semmi...hiányzik a társaság..ugye nem csak én vagyok így??
2009. okt. 8. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak te vagy így. Példának okáért itt vagyok én.

Egy éves a kisfiam, és egyre nehezebben viselem, hogy nap közben csak hozzá tudok szólni. Most már játszóterezni se fogunk (jön a rossz idő). A férjem este 6kor ér haza, ő szokta látni rajtam, ha a kelleténél már jobban be vagyok fordulva.

Na, ekkor jön az, hogy leszervezzük, hogy a kisfiam anyukámnál aludjon, mi meg összejövünk egy baráti párral valamelyikünknél, esetleg elmegyünk moziba, vagy ilyesmi. Kell ez is, és ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeretem már a gyerekemet.

Nem tudom, mennyi idős a babád, de így egy éves kor körül azért már nem minden nap egyforma! Napról napra produkál valamit, ami új, és aminek örülni lehet, egyre gyorsabban fejlődik az értelme.

Vezess babanaplót, főzz és süss finomakat, számítógépezz, olvass, ha alszik a baba, esetleg kezdjetek el babamasszázsra, vagy ringatóra, vagy nem tudom mire járni, ha már elég idős a babád hozzá. Ott lehet ismerkedni, és ha valakivel szorosabb kapcsolat alakulna ki, meg lehet egymást látogatni, közös programokat szervezni.

2009. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos a kislányom...ő a második babám...az elsővel is így voltam...visszamentem dolgozni,élveztem a társaságot,pörgősebb típus vagyok....persze azt is tudom ilyen nyugodt életem nem lesz többet...de azért örülök hogy nemcsak én vagyok így....
2009. okt. 8. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam ugyanez van. Boldog anyuka vagyok, de vannak napok amikor tök kivagyok hogy sehova nem megyünk, senkivel nem találkozom. Hiányzik néha némi társasági élet. Egész nap csak a 4 fal között, néha dögunalmas.
2009. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy szep, egeszseges 6 honapos kislanyom. Viszont neha en is magamba fordulok. A ferjem reggeltol este 8-ig dolgozik, a nagyszulok messze laknak. Minden napom ugyanugy telik. Nem tudom mas hogy birja??????

Jo, van mit csinalni egesz nap, de az embernek szuksege lenne arra, hogy neha-neha kimozduljon egyedul(nekem meg nem volt ra alkalmam, amiota megszuletett. Nagy ritkan bejutunk a varosba, persze mindenhova a babaval. Ez olyan, mint egy kirandulas :) Ilyenkor lathatok mas embereket is :)

Nem tudom otthagyni sehol a babat, igy meg az orvoshoz sem tudok eljutni.

Nagyon nehez. Sokszor olyan feleslegesnek erzem magam.

2009. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha megyünk valahova mi is együtt megyünk,ritkán vagyok szabad....élvezzük az itthonlétet meg a babánkat..utánna úgyis életünk végéig dolgozhatunk,de néha tényleg dögunalom...
2009. okt. 9. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!