Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben jó tárolni a lefejt...

Miben jó tárolni a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni steril anyatejgyűjtő szakcskót, pl a Medelának is van (bár egy kicsit drága) 10 db 150 ml-es 1900 ft körül van.Ezt arra értettem, ha lefagyasztod... Igy hűtőszekrény fagyasztójában 3-4 hónapig áll el. Ha meg nem akarod lefagyasztani, akkor én cumisüvegbe szoktam fejni. Nekem MEDELA fejőm van és azt rá tudom tekerni a legtöbb keskeny szájú cumisüveg szájára. Normál hűtöben azért nem árt 1 napon belül felhasználni!


Dia


Dia

2008. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokmindenben lehet.van az aventnak is az is drága kicsit-dobozkák ,mert 10db olyan 2500körül van ,igaz később ezt bébiételnek is tudod használni-jó mert csavaros,de hallottam olyanról,hogy lehet kapni a patikába szintén csavaros tetejű dobozt-amibe a vizeletet is szokták kérni a vérvételkor és az kb 25ft per dbja-sztem ezis nagyon jó ötlet,vagy hallottam olyat,hogy jégkocka tartóban fagyasztják le és így porciózhatod később a kajáihoz,vagy egy vajas dobozt kibélelsz folpackkal és abba fagyasztod le és utánna abból lapok lesznek és könnyebben tudod tárolni és a folpackra rá tudod írni mikori.Kb ennyire emlékszem,sztem felesleges drága cuccokba invesztálni de te tudod..
2008. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem a védőnőm ajánlotta a jégkocka csináló zacsit.Tölcsér segítségével lehet beletölteni.Tescoba 10db-os nincs 200ft nál több.Üdv 37hetes kismama
2008. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én papirboltban kapható 1 dl-es műanyag "kávé" pohárba fagyasztom. 75 ml fér bele, a fagyáskori tágulás miatt, alufóliával lefedem, ha megfagy folpackkal betekerem és vissza a fagyóba. Amikor a picinek pótlásra van szüksége 1,5 perc a mikróba olvasztón és már tömheti is a pocikáját.

üdv. 3 hónapos kicsilány anyuja

2008. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!