Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napi 1-2 dl bor esténként...

Napi 1-2 dl bor esténként nagyon gáz? Mennyire megy át a tejbe?

Figyelt kérdés
Utálom az alkoholt, de egyszerűen nem tudok elaludni az utóbbi időben esténként. A homeos bogyó sem segít, mást meg nem nagyon szabad. Azt tanácsolták igyak meg 1-2 dl bort, ennyi nem árt meg, nem megy át a tejbe. Szerintetek????
2009. okt. 1. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha egyszer egyszer megiszol 1 dl-t, az szerintem még rendben van, de naponta én nem innék. Persze, ha éjszaka nem kel fel a babád, akkor oké, de ha utána 1-2 órán belül szoptatsz, akkor már más a helyzet.
2009. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor mertem inni szoptatás alatt este, amikor már reggel 8ig aludt. mondjuk szerencsém volt, mert ez 6 hetes korában bekövetkezett. ha mondjuk hajnal 4-5ig kibírja, én simán meg merném inni. ha ébred 1-kor, akkor max egy decit. ha meg fájdalomcsillapítot veszel be, az sztem rosszabb.
2009. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nap mint nap ne igyál bort. szegény gyereket ne itasd minden este. 6 óra kell legalább hogy kiürüljön a szervezetből az alkohol. Hébe hóba belefér, de ne minden nap.
2009. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is így gondoltam hogy napi szinten nem, de néha-néha ha máshogy nem megy az elalvás akkor belefér. Általában egyébként eltelne így 8 óra a szopiig, de néha felébred korábban azért.
2009. okt. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!