Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sírás-cicin elalvás-sírás....

Sírás-cicin elalvás-sírás. Másnak is ennyire nyűgös és nem tud mostanság aludni a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3.5 hetes és ma egyszerűen nem voltam képes elaltani őt egész nap. Már éjjel 11 óra van lassan és életében először az esti szopi után sem tud elaludni. Mellre teszem, eszik egy kicsit és elalszik. Leveszem, felébred és sír. Mellre teszem, és kezdjük előről. Egy idő után már csak cumizik, nem is eszik. De ha leveszem, mégis sír. Bármi ötletnek nagyon örülnék, hogy mit lehet tenni.
2009. szept. 30. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!próbáltad már a cumit a szájába dugni gyorsan ahogy kiveszed a cicit?nálunk a tegnap du.volt nyűgös akkor én is azt csináltam.fekve megszopiztattam,majd amikor elaludt,kicseréltem a cicit cumira.
2009. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos és amióta ez a szeles idő van nagyon nyügős!!!Cumit kiköpi!Próbáld sétálva altatni neke mbevált de ugy hogy alvás közben végig rajrtam fekszik mert ha leteszem felébred!
2009. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na akkor nem csak az én fiam ilyen nyügös mostanság.lassan már 2 hete ezt csinálja mint a te babád.csak még mellé az is párosul h egyszerüen nem marad el egyedül ha fenn van,csak ölbe.napközben csak nehezen akar elaludni és nekem is csak cicin.eddig babakocsiba pillanatok alatt elaludt odakinn és volt h aludt 4-5 orát is egyben benne,de most meg amint megáll a kocsi fennvan és csak nyöszörög.elötte nagyon jo baba volt,most meg állandóan csak sikít,a szó szerint.nem tudom miért lehet,mert a pocak nem fáj.de tényleg azóta változott meg mióta az idő kezdett megváltozni,hülni.

4 és fél hetes baba anyukája.

2009. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindenkinek köszönöm! Némiképp megnyugtató, hogy ez lehet a gond. Másrészt meg sajnálom szegénykéket. Reméljük hamar helyreáll a "rend".

Kitartást mindenkinek!

2009. okt. 1. 13:49
 5/6 xStefix ***** válasza:

Nem lehet, hogy növekedési ugrásnál vagytok? Ha így van és átmenetileg kevés a tej, akkor semmiképp se adj neki cumit, mert az visszafogja a termelés-növekedést (meg szerintem úgy egyébként se kell neki cumi ilyen kicsi korban és pláne otthon).

Ezek a nyűgös, sokat szopizós (cumizós) időszakok mindig átmenetiek, nem kell attól tartani, hogy örökre így marad. Tapasztalatom szerint igazából az okát se érdemes keresni, mert az sem nagyon változtat a helyzeten, mégpedig, hogy sokat szeretne mellen lenni. A (jó) megoldás pedig minden ilyen esetben egy és ugyanaz: engedni kell neki, ha ezzel megnyugszik. Sok időt és türelmet meg némi teendő-átszervezést igényel ugyan, de hosszú távon mindenképp megtérül.

19 hós baba anyukája

2009. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

SZia! Én is gondoltam a növekedési ugrásra, de pont a hét elején kevesebbet evett, hiába lett volna még mit. Sokszor tettem cicire, de egy idő után már nem is akarta.

Azonban tegnap óta (hála égnek) egyre többet eszik és sokkal nyugodtabb.


Köszönöm!

2009. okt. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!