Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálunk miért nincs fejlődési...

Nálunk miért nincs fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislányom, semmivel sem eszik többet mint a születése után. Megeszi a 60-70ml-t, egyszer-egyszer 100ml körül, de az nagyon ritka.És 3 óránként, éjjel meg csak egyszer kel.Miért? 2980g-al született, és most 4010g. Elég ennyi vagy kezdjek aggódni!Talán kevés a tejem???
2009. szept. 30. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nagyon husi! Az enyém 80-akat eszik, fél éves(!!!), bár sokszor szopizik... 7 hetes korában örültem volna ha ilyen jól eszik. Fél éves koráig ha 400-600 grammokat hízik havonta, az tök jó. (átlag) Majd utána lelassul a gyarapodás..
2009. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna,h. más is volt így.

Köszönöm a bíztatást!!!

2009. szept. 30. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk sem volt fejlődési ugrás.

És nem hiszem, hogy van ilyen.

Ráfognak már mindent mindenre, hogy szakszerű kifejezése legyen.

Egyáltalán ne aggódj!

És ne olvass túl sok mindent a babákról, inkább babázz!


2 gyermekes anyuka

2009. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bea24 ***** válasza:
Az én kislányom holnap lesz 8 hetes és ő is ugyanennyit eszik 3 óránként és éjjel egyszer kel ő is. Ha nagyon éhes 100-at, 110-et! Ne aggódj nagyon szépen fejlődik a babád! Mi 2 hét alatt híztunk 300gr-ot! :)
2009. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!