Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire teszitek a babátokat...

Mire teszitek a babátokat amikor szoptattok? Ülve vagy fekve szopiztattok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos koráig szoptattam szoptatóspárnán. Nagyon kényelmes volt mindkettőnknek.
2009. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xStefix ***** válasza:

Nekünk is van szopipárnánk, de én csak a terhességem alatt használtam meg később a lányomat ültettem bele, szoptatni valahogy nem sikerült vele kényelmesen.

Amíg csak/gyakran szopiztunk, inkább fekve szoptattam, így sokkal pihentetőbb; most éjjel és reggel fekve szoptatok, mert együtt alszunk, napközben a fotelban ülve párnán. Eddig elég volt a rendes kispárna, de épp tegnap vettem egy félpárnát, mert a lányom már 86 centi és lelógott a kicsiről. Meg az a legújabb heppje, hogy hason fekve szopizik és így nem tudta hova tenni a lábát a karfára/lábamra. Úgy tűnik, bejön neki a nagyobb párna. :)

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fekve szoptattam, az ágyon. 11 hónapig szopott, aztán magától leszokott.

Már bánom, hogy ülve nem szoptattam, nem szokattam ugy is, mert csak fekve volt hajlandó szopizni.

2009. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ülve, nyújtott lábbal az ágyon, falnak támaszkodva, baba az ölemben, feje megtámasztva szopipárnával. Máshogy nem ment, csak így.
2009. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak ülve tudok szopipárnán (a párna nélkül már nem tudnék!) Neki is csak így jó meg nekem is. Mikor nagyon kómás voltam hajnalba és felkelt a kisfiam szopizni megpróbáltam fekve, de kijött belőle minden még ott az ágyon. Azóta nem próbálom másik pózban, marad a jól bevált módszer.
2009. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Este, vagy amikor fáradt vagyok, fekve szoktam, olyankor szembe fordítom magammal a babát, hogy oldalfekvésben legyen, és a hátához teszek egy kemény párnát, hogy megtámasszam. Egyébként fotelben vagy az ágy szélén ülve, úgy hogy a karomba veszem, vagy alá teszek egy kispárnát.
2009. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ülve , felszik az ölemben, majdnem 7 hónaps.
2009. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ülve, kispárnát teszek alá, itthon. Ha máshol szoptatok (nagyiknál, nyaralóban), akkor ahogy tudok... :) Gyorsan végez, kb. 10 perc az egész, úgyhogy nincs különösebb eszköztárunk.
2009. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!