Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 4 hónapos és néha...

Kislányom 4 hónapos és néha szopizás közben harap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor végez, beleharap a cicimbe és nevet rajta... Nem kicsit fáj. 2 hete kinőtt 2 foga alul. Van valami megoldás? Köszi
2008. jún. 15. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Vissza kell harapni. Óvatosan.

Előtte fogat mosni, öblíteni, stb.

Nem tudja még, hogy amit tesz, az rossz neked.

2008. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem tudja, és utána mindig nevetek rajta, mert nagyon édes. Csak kiesik a szemem:)
2008. jún. 15. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elkapni azt az utolsó elötti pillanatot és gyorsan vedd ki a szájából a cicit.esetleg magyarázhatod neki hogy ez anyának nagyon fáj,de ennek csak a hangsúllyából fogja érezni hogy rosszat tett , de nem biztos hogy összeköti a harapással.Kitartás egyszer abbahagyják . 3 gyerekes anyuka.
2008. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen. Megharapni nem fogom:)
2008. jún. 15. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csináltam,hogy finoman meghúztam a haját.Pár alkalom után tudta,ha emelem a kezem mi történik.Nekem bevált és 15 hónapos koráig szopott.Ekkora gondolod mennyi foga volt!

2008. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!