Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fáj még mindig ennyire...

Miért fáj még mindig ennyire a szoptatás?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kisbabám, javarészt tápszeres, tejem alig van a More Milk Plus és a Laktoherb tea mellett is. A szülés után "kirágta" a mellemet, mert a drága csecsemősnővér nem volt hajlandó segíteni, két hét alatt hegesedett be. Most már bekapja rendesen, de irgalmatlanul fáj, nem tudok a mellbimbómhoz érni, és szoptatás után is 2-3 órán át mintha tűket szúrkálnának bele. A bimbóvédőt nem fogadja el a Baba, a Bepanthen meg a szellőztetés, anyatejjel bekenés sem segít. Már csak azért nem hagyon az egészet, hogy a fiamnak legyen egy kis anyatej, még akkor is, ha csak 10-30 ml. De miért kell ennyire fájnia???! Meddig lesz ez így? Normális dolog, vagy valamit nagyon elszúrok?
2008. jún. 13. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom :(

Sajnos en meg nem szultem meg, nem tudok tanacsot adni, de en kaptam egy elerhetoseget ilyen esetre, a La Leche Liga szoptatassal foglalkozik, oket lehet hivni es segitenek (nekem azt mondtak).

[link]

2008. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megértem hogy szeretnél szoptatni, de ha ennyire fáj akkor sajnos jobb lenne, ha lefejnéd és üvegből adnád neki. Akkor csak a testi közelség szünne meg, de mégis lenne anyataje.

Ha nincsa más megoldás.

2008. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. jún. 13. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne homaopátiás gyógyszertárban megkérdezni, h tudnak-e ajánlani vmit ami segíthet!
2008. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is így volt, 5 hétig fájt. Sajnos ez a fájdalom normális, nekem potyogtak a könnyeim szoptatás alatt, aztán elmúlt. Második babánál megintcsak 5 hét. Ne aggódj! túl leszel rajta!!! És gratulálok a szoptatához, le a kalappal a kitartásodhoz, ne add fel, megéri!!!!!
2008. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Újra reménykedem, köszönöm!
2008. jún. 14. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,Én is így vagyok a szoptatással.Három és fél hetes a babóca,de még midig nagyon fáj ha szoptatok.Két hétig volt sebes nekem is a mellem,úgy,hogy nem vagy ezzel egyedül.Úgy tudok a fájdalmon enyhíteni,hogy különböző képpen teszem mellre szoptatásonként a babát.Van hogy előlről,van hogy a hónom alatt van,vagy épp szembe ültetem velem.Így máshogy kapja be a bimbóm és nem fáj annyira.Ha nem szoptatok akkor First spray-t(aloe verás termék) fújok a mellemre és Garmasztánnal kenem be.Kitartás,engem is biztat,hogy állítólag 5 hét után elmúlik.
2008. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!