Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy szoptatás...

Miért van az, hogy szoptatás közben a babám szív a cicin 3-at 4-et és utána kiköpi és sír?

Figyelt kérdés

utána eltelik 1-2 másodperc és újra bekapja és újra szív 3-at majd kiköpi és ez ismétlődik addig míg el nem fárad. Van tejem tuti, mert szinte még folyik is.

volt már másnak is így? miért van ez vajon?

ja meg erősen rúgkapál néha és megfeszíti magát.

a válaszokat köszönöm előre is :)

3 hetes kisbaba anyukája


2008. jún. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, és a mai napig nem tudom, hogy mi okozta.

Gondoltam fülfájásra, mert szívás közben sírt.

Arra is, hogy esetleg túl gyorsan lövell a tej a szájába.

Lehet, hogy olyat ettem, amitől a tej íze megváltozott.

Egy dologra viszont rájöttem, mivel nem minden szopinál csinálta ezt: csak cumizni akart, és ha a tej mégis elindult, mérges lett, és ugyanúgy megfeszítette magát mint a te babód. Én ilyenkor cumit adtam a szájába, amivel el is aludt, és nem feszengett tovább. Persze ez nem minden szopinál volt így. Volt mikor szopott, mint egy kisangyal, de volt, hogy balhézott, ahogy írtad. Kb. 3 hónapos korára normalizálódott a helyzet:)

2008. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű h túl gyorsan és sok tej megy a szájába. Nekünk is volt ilyen.
2008. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De lehet az ellentettje is mint az elöttem szólók írták.

Nekem akkor csinált így amikor nagyon kemény volt neki a cici és hiába szívta nem indult meg a tejcsi. Ő még olyan pici, gyenge,fárasztó neki. Nézd meg szopi elött és egy pici tejcsit nyomjál ki a cicidből, kiderül utánna, hogy az-e a baj. Ha nem akkor lehet még találgatni, hosszú a skála. 6 hetes baba anyukája

2008. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pocija fájhat, akkor szoktak hevesen rugkapálni és megfeszíteni a testüket. Evés közben sokszor emésztenek is és nem tud a két dologra figyelni, emiatt is lehet.
2008. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lista hosszú: kakilni akar, álmos, büfizni kell...

Ne aggódj. én sétáltam közben, megnyugodott a ringatózásra, pl. Máskor büfiztettem, attól nyugodott meg. Próba, szerencse.

2008. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tedd arra a mellre,a mit már kiürített, hátha azt elfogadja...
2008. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!