Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fogyjak szoptatás közben?

Hogy fogyjak szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Azt hallottam heti egy kilot lehet DE HOGYAN? ÉS TÉNYLEG NEM ÁRT A CICIZÉSNEK?
2008. jún. 12. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a fogyóval egy kicsit! A baba a legfontosabb! Ha ennyire akarsz fogyni, akkor szerintem mozogj kicsit többet, de csak olyat ami nem megterhelő! Séta vagy egy pici torna. Kérdezd meg a védőnőd!
2008. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 1 kilót, azért, mert akkor nem szívódnak fel a méreganyagok. nyugodtan. Egyél rendesen, csak iktasd ki a fehércukrot meg a nagyon zsíros ételeket! csak vizet igyál:) 6 után már ne nagyon egyél, ha éhes vagy egyél párolt zöldséget. Gyümölcsöt 3 után már nem javalott enni, mert rohad benned. Én mondjuk 30 kilót híztam a terhesség alatt és mára 22 lement magától. 4 hónapos a kislányom és szopizik.
2008. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

a szoptatás a legjobb fogyókúra-bár nem tudom mennyi ment fel a szülésnél.ha van módod-keress a környékeden baba-mama tornát-Pesti vagy???-de nagyon jó torna kazik is vannak.bizd rá apára-menj kocogni picit,v pattanj kerékpárra.én még pelenkázás közben is lábemeléseket csináltam.nem tudom mikor szültél.én 2 héttel szülés után már tornáztam-persze csak 10eket.de nekem hiányzott,mert előtte is mozogtam.babával is lehet-guggolás,kitörés,emelgetés-imádja-bár nehéz.Rubint Réka kaziját próbáld megszerezni-nagyon jó

üdv

2008. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!