Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb. március 24-ével le kell...

Kb. március 24-ével le kell állnunk a szoptatással. Napi 3-4-szer szopik. Hogy kezdjük el? Először csak a déli szopit hagyjuk el, aztán a többit sorban, vagy egyből az összeset?

Figyelt kérdés
17 hónapos. Okos, mindent megért. De jön a foga és sokszor csak szopival alszik vissza éjjel...
2013. márc. 9. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló a problémám, az én fiam 18 hónapos, ami rosszabb hogy ő mindig cicin alszik el, ritkán sikerül anélkül elaltatni. Én sem tudom hogyan is kezdjek majd hozzá, de szeptemberre már önállóan kellene tudni elaludnia cici nélkül, és max csak az esti cici jöhetne még szóba (de az sem feltétlenül). Ötletem sincs hogyan fogjak hozzá, nekem mindenki azt mondta eddig hogy ne adjam neki oda és pont. De ez meg annyira drasztikusnak tűnik nekem...
2013. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos kisfiam is így volt. Aztán nekem lettek mindenféle egészségügyi problémáim, és a háziorvosom javasolta hogy abba kellene hagyni. Én is olvastam ezt is, azt is, de egyik napról a másikra képtelen voltam. Kipróbáltunk többféle tejitalt (a tejet nem kéri), végül a hipp 12+ nagyon bevált. elkezdtem neki adogatni, először csak 60 (!) ml, és aztán szépen egyre többet. Szépen óvatosan az éjszakai ciciket váltottuk ki először, majd az estit is minimálisra csökkentettem, végül a délutánnit (mondjuk azóta nagyon nehezen alszik el, ha egyátalán sikerül:() Most ott tartunk hogy tegnap már azt a pici estit sem kérte. Mondjuk nem is nagyon van már tejcsi. Nekem ment apránként, nem kellett éjszakákat sírni.:)Ja, és mindez 1 hónap alatt.
2013. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fokozatosságot javaslom, az jobb neked és a babának is.
2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért kell leállni?

Elég karcsú az idő, főleg, ha egyébként szeret a fiad szopizni...

2013. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert gyógyszert kell szednem...
2013. márc. 11. 23:01
 6/7 xStefix ***** válasza:

És kizárt, hogy amellett tovább tudj szoptatni? Vagy nincs másik olyan, amivel ki tudnád ezt váltani?

Szerintem érdemes lenne megkérdezni egy szaktanácsadótól, hogy a konkrét gyógyszer hatóanyagáról mit lehet tudni az anyatejre vonatkozóan. A gyerkőcöd pedig már elég nagy, nemcsak tejet eszik, úgyhogy már nincs meg a kezdeti nagyobb kockázat sem...

2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hormont kapnék, mert kistesót szeretnénk... itt a másik kérdésem, ebbe minden benne van...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. márc. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!