Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet mogyorót illetve mogyis...

Lehet mogyorót illetve mogyis csokit enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, sőt semmit ne egyél, nehogy baj legyen:)

Persze, hogy lehet.

2008. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindent lehet enni, de persze mértéket kell tartani (ez főleg az allergizáló élelmiszerekre vonatkozik, pl. tej, eper, csoki és olajos magvak stb.)
2008. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kesudiót nem lehet de nem tudom miért

mértékkel a mogyorót is nehogy allergizáljon

2008. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hezi 1* 2* kehet enni attol nem lesz bajotok (nekünk sincs) de tuzásba nem szabad vinni az allargizálo ételeket( eper, olajos magvak pl.)
2008. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2008. jún. 7. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A mogyoró nagyon allergizál.

A lányom 2,5 éves,születése óta szenved mikor virágzik.

Csak nagyon mértékkel ha megeszed,és figyeld a kicsit,nem-e üti ki.

2008. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit ijesztgetni, de nekem a védőnőm mesélt egy sztorit: egy kisbaba csúnyán kiütéses volt, több orvos vizsgálta, kapott mindenféle krémet/gyógyszert, nem múlt. Míg végül gyermekorvost váltottak (aki a mi orvosunk is lesz :D), aki amúgy homeopata, és kikérdezte az édesanyát a táplálkozási szokásairól. Kiderült, h az anyuka imádja a mogyorót, és minden nap eszik. Amint elhagyta, a baba rendbejött. Most lehet, h itt a mennyiség is közbejátszott, de mindenesetre leírtam, hátha segít....Amúgy a mogyoró valóban allergizál.
2008. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!