Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az urtica urensből 1nap...

Az urtica urensből 1nap mennyit és hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés

Mert már egyszer elmondta a védőnőm csak akkor nem vettem,azóta elfelejtettem és most meg már ciki lenne tőle megkérdezni mikor jó rég elmondta h szedjem,de én még csak most vettem.Na mindegy.

Remélem tudja valaki mert fogalmam dincs h szedjem a gyógyszertárba meg eszembe se volt mert sírt a baba.

Előre is köszi.


2008. jún. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nap 2*5 golyócskát kell nyelv alá tenni, az ott szépen elolvad magától. Előtte és utána nem szabad enni, inni fél óráig, mert úgy nem megfelelő a hatása. Én ezért nem szeretem, mert mióta szoptatok mindig éhes vagyok és folyamatosan iszom. Fél óra előtte+kb. 20 perc mire elolvad+fél óra utána..., szoptatás alatt ki bírja ki, hogy majdnem másfél órát ne egyen igyon?:-)Úgyhogy én csak este veszem be, lefekszem, megvárom a fél órát az utsó ivás után, aztán golyócska be és szunya..., bár nekem sokat nem használt...
2008. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy kell szedni, ahogy már írta valaki előttem, én csak annyit fűznék hozzá, hogy csak ch-5 ös a jó a tej serkentésére . én egy hét urtika, egy hét tejtermelődést segítő tea ivásával növeltem a mennyiséget. nekem bejött.
2008. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó még a Rcinus Communis 5 ch is!!! A kettőt együtt is lehet szedni.
2008. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BOCSI!!! az előző vagyok= RICINUS COMMUNIS 5CH!!!
2008. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy nap 3 szor 5-öt szedek,tökéletes a hatása.Természetgyógyász ismerősöm javasolta ezt az adagot.Egyébként minden mást ugy csinálok ahogy az első hozzászóló.
2008. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!