Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor áll be a kereslet-kínálat?

Mikor áll be a kereslet-kínálat?

Figyelt kérdés
Szombaton volt 3 hete,hogy szültem de még napközben és éjszaka 1-szer le kell fejnem a tejet. Nagyon rossz mert így sétálás előtt azzal kell bajlódnom mert ha van benne tej nagyon fáj. Melltartó nélkül nem is birok lenni mert úgy érzem,hogy leakarnak szakadni. Olyan sokan mondják,hogy meg sem érzik,hogy van benne tej!
2008. jún. 2. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
És az egyikben dupla annyi van mint a másikban.
2008. jún. 2. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél többet fejsz, annál több lesz a tejed. Én gondoltam egyet és nem fejtem másfél nap után. Azóta nem is kell, kislányom 4 hónapos.
2008. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eddig egyszer sem fejtem.Csak szopi után nézem meg a mellem naponta egyszer,hogy rendesen kitisztuljanak a tejcsatornák,és ne kapjak mellgyulladást.

Alakul a dolog,már fele annyi tejem van,mint belöveléskor,de még így is több,mint elég.

2008. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!