Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már nem szoptatok. Nagyon...

Már nem szoptatok. Nagyon megereszkedtek a melleim és csíkosak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már egyáltalán nem kemény,hanem fonnyadtan lóg(nem tudok rá jobb szót) és tele van csíkokkal.Tudtok valami krémet,ami hatásos,vagy itt már csak a plasztika segíthet?

Tornázok,edzek,de semmi eredmény.Tudom,hogy már sose lesz olyan a mellem,mint terhesség elött,de szeretném,ha picit feszesebb lenne a és nem lenne csíkos.


2008. jún. 2. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen a helyzeten tenyleg csak a plasztikai mutet segit :(

Es a csikokon meg az se.

2008. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó igen! én is ettől szenvedek!

Úgy tudom,hog lehetséges tb által finanszírozott plasztika is, csak akkor nem kapsz szilikont, hane a bőrödet "húzzák" feszesre. nekem eélg lenne, bőven van cicim, csak még most várom a másodikat, majd ha ő is befejezte a szopizást megcsináltatom!

Párod mit szól hozzá? az enyém állítólag észre sem vette, nagyon aranyos, de én utálom,hogy ilyen lett! :)

2008. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Páromat nem zavarja,de engem nagyon.Olyan szinten,hogy deréktól felfel nem is szívesen vetkőzök le elötte.És ezt a tb-s finanszírozást hol lehet megérdeklődni?
2008. jún. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!