Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fehér hólyagszerű képződménnye...

Fehér hólyagszerű képződménnyel a mellbimbómon, szakorvossal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Blebem van, nekem nem használt a húzópakolás. Nőgyógyász nem segített az eltávolításában. Tudnátok tanácsot adni hova fordulhatnék segítségért?

Köszönöm



2012. dec. 6. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van/volt a napokban. Szoptatási tanácsadóval, védőnővel, háziorvossal együtt a következőkre jutottunk. Elkezdek egy antibiotikum-kúrát (augmentin duo-ezt lehet szoptatás mellett), és közben a mellbimbóm kenem bóraxos ecsetelővel. Ez az, amit a gyereknek adnak szájpenészre. Két napja alkalmazom ezt, és a fájdalmam megszűnt. Szerintem az ecsetelőtől és nem az antibiotikumtól, mert már fél nap után éreztem, hogy jobb. De azért végigszedem az antibiotikumot is. Próbáld ki, hátha neked is használ. Ha nem is mész vissza dokihoz antibiotíkumért, a gyógyszertárban kapsz recept nélkül Bóraxos ecsetelőt, párszáz forint. Én simán az ujjbegyemmel viszem fel rá, lemosni sem kell szoptatás előtt, mert elvileg ezzel a babák szájpadlását is lehet kenni.
2012. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot, kipróbálom!
2012. dec. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!