Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenkinek megváltozik a...

Mindenkinek megváltozik a melle a szoptatástól? Mitől függ? Milyen volt és milyen lett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt olvastam: egy női test egy szülés után már sohasem lesz ugyanaz, munt előtte, tehát a mell is meg fog változni. Legfeljebb a változás mértéke lehet eltérő és a szülés utáni regenerálódás, esetleg korrekció. Mindennek megvan az ára, még a babának is. Ez a szép benne!
2009. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem szép formás melleim voltak,bár nem voltak nagyok!most az a kicsi is ami maradt,ojan mint A takonylabda....ha falhoz vágnám taalán oda is ragadna...de ennek ellenére nem bántam meg hogy szoptatok!
2009. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkinek.:( Ez függ persze a genetikától és hogy mennyit híztál a terhesség alatt. De azért ez elég nagy szívás nem? Gondoljatok bele, aki korán szül, a 20-as évei elején mondjuk annak még rosszabb lehet hogy ilyen fiatalon tönkre megy az alakja. Ok hogy a baba a legfontosabb, de ott van azért a női hiúság is. És nincs sajnos mindenkinek pénze korrekciós műtétre.
2009. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, összesen 8g-ot szedtem fel (62-ről 70-re), 3900gr-mal jött világra a babám. Hát, ahol lehet repedtem! Derekamon, combomon, hasamon, még a vádlimon is! De leginkább az utolsó másfél hónapban alakultak ki a csíkok, hiába kentem. Rengeteg tejcsim lett, még most is van elég, pedig 1 éves a babám. Mondanom sem kell, hogy ez a sok térfogatváltozás mit művelt a cicimmel. Reggel majd szétdurran aztán szinte üresre szopizza, aztán megint dagad,... Ettől lesz olyan lötyögős :( Ha üresre szopikázza, akkor szoktam látni, hogy milyen is lett! Háát, rámjön a sírógörcs. Fogytam a sok tejcsi miatt, remélem majd ha már nem lesz ennyi, akkor hízok egy keveset és a cicire is fog menni pár deka :-) Kicsit gömbölyűbb lesz. De én azt nem értem, hogy miért látom kisebbnek, mint volt? Vagy csak az enyém ilyen? Vagy csak úgy tűnik? Ennél nagyobb volt. És olyan érdekes, hogy szülés előtt milyen gátlásaim voltak a formájával kapcsolatban, pedig, ha visszagondolok, milyen szépek voltak! :(

Sebaj! A babám mosolya mindenért kárpótol! :))

2009. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatások előtt(eddig 2 gyermek van)olyan volt a mellem mint két érett grapefruit-mikor befejeztük meg mint két fonnyadt avokádó:)Most 21 hetes vagyok és megint szép telt kebleim vannak!!!Természetesen szoptatni szeretném legalább 2 évig a babát,hogy milyen lesz a cicim?!Gondolhatod:(De megéri!!!
2009. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a változás.

Szülés előtt kis melleim voltak, mindig szerettem volna nagyobbat. Szülés után, a szoptatás beindulásával - a nagy pocakot, ami még megmaradt, leszámítva - bombanőnek éreztem magam, minden pasinak (és nőnek) kocsányon lógott a szeme, olyan tökéletes formájú hatalmas cicijeim lettek. El voltam ájulva, hogy milyen szuper dolog ez. Most, lassan 17 hónap szoptatás után már nem ilyen fényes a helyzet, oda a kicsattanó feszesség, de azért még szerintem egy kis hátizomerősítés sokat segíthet, mert ha kihúzom magam nem olyan rossz a helyzet. Egyébként meg mostmár magasról teszek rá, van egy gyönyörű, egészséges nagyfiam, akiért akkor is megtettem volna, ha szinte "megszűnnek" a melleim. Egyébként meg a férjem így is szeret.

2009. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!