Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két szoptatás között csöpöghet...

Két szoptatás között csöpöghet a tej?

Figyelt kérdés
Végig, amíg szoptatok kell melltartóbetétet használni? Vagy akkor, amikor már beáll a kereslet-kínálat, két szoptatás között nem folyik a tej, vagy akkor is folyhat?
2008. máj. 21. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
általában akkor már nem folyik, de ez tejmennyiség függő (is). nekem most, 6 hét után kezd beállni, és lassan hagyom el a betétet.
2008. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 és fél hónapos a kislányom és nem csöpög csak amikor szoptatok az egyikből a másikból folyik. Meg amikor sokat alszik a babám és elkezd feszülni a cicim.
2008. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem csöpögött, és én müanyag tejgyűjtőm volt.Ez olyan mint a melltartóbetét, csak müa.Sok tejet tudtam felfogni vele, és lefagyaszthattam .Ezt gyógyszertárba vettem 700ft-ért.
2008. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hétig nekem is csöpögött két szoptatás között, sőt legtöbbször spriccelt. aztán beállt.
2008. máj. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első pár hétben szokott ilyen lenni, el fog múlni :)
2008. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az első pár hétben csöpögött, de melltartó betétet azóta is használok / 5 hónapos /, mert sokszor elfelejtem, hogy melyikből szopiztunk utóljára. Van olyan, hogy egy óra mulva is kér és fogalmam sincs tapintás alapján sem, hogy melyikből szopiztunk előtte, ezért azt csinálom, hogy a "soron következő" mellre teszem etetés után a betétet. :-)Bár lehet, hogy inkább Cavintot kellene szednem...:-)
2008. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az előző jó fej volt!Jót nevettem .Amúgy én is müa.ot használtam és nagyon jó.Nekem is általában spriccelt a "nem használt" cicim.Ez egy nagyon jó eszköz!!!
2008. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!