Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes kisfiam mikor elkezd...

6 hetes kisfiam mikor elkezd szopizni, vagy a szopizás közepénél hirtelen elkezd erősen sírni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tejem van bőven, azt mondták, hogy mivel jól jön a tejem, és "mohón" eszik, elkezd görcsölni a pocija és azért sír. Mit tehetnék, hogy a szopizás kellemesebbé válljon? Éjszaka nyugodtan szopizik.
2008. máj. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A világért sem akarok rád ijeszteni! nekünk ugyanez volt nagyon sokáig csak találgattak mikor kiderült hogy a füle van begyulladva.Erre azt mondtam ,h akkor éjjel is fájna nem? azt mondta a doki,h éjjel talán kevésbé erősen szívja és köszben el el szundizik. Kaptunk gyógyszert és utánna nem vot semmi gond:O)
2008. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet a 6 hetes sztrájk!Nálunk is ez volt, de nem minden alkalommal. Lusta szívni. Sajna nekem ekkor még adnom kellet este tápszert és azt könnyebb volt enni. Na de nem hagytam magam, volt hogy fél órát kínlódtunk, de sikerült rábírnom. Olyannyira, hogy most már cicimániás!:)) Csak szopizik 1,5 hós kora óta. Remélem nálatok is csak "hiszti" és nem beteg. Ha minden alkalommal csinálja lehet van valami gond, torokfájás stb. Bukik is? Mert akkor beteg. De ha csak néha csinálja és szopi közben, akkor lustaság, mert az elején jól jön a ttejcsi, később már dolgozni kell érte és lehet nem akar.:) Kis piszkok tudnak ám lenni.

Jó egészséget.

2008. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van néha ilyen, éjszaka nem. Én arra gondolok, hogy már nem éhes, szeretne CSAK cumizni, de a tejem ömlik és idegesíti. Az orvosok csak találgatnak és nem akarom, h a kislányomon kisérletezzenek. Tápszert nehogy adj!
2008. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez valóban lehet gond. Nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy fejjek le egy kicsit, mielőtt elkezd szopizni, akkor nem ömlik a tej a szájába, és nem nyel rengeteg levegőt vele. Nálunk bevállt. Ha van elég tejed ezt kipróbálni, szerintem megéri.

Boldog babázást! :o)

2008. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
lehet hogy feszit az inye az én lányom is igy volt és ráadás kent begyuladt afüle a fogzás miatt.
2008. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a gond, hogy túl erősen jött a tej neki, és ez zavarta. Megpróbáltam több pozíciót, és amelyik legjobban bevált, úgy szopiztunk.
2008. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet még ok,hogy feszíti a levegö a gyomra´t.Büfiztasd meg,hát ha segít és szoptass tovább.
2008. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!