Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vérzés melletti szoptatás?

Vérzés melletti szoptatás?

Figyelt kérdés

8 hetes anyuka vagyok 3 hetesen már abba maradt a szülés utáni vérzésem, és most reggel kezdett el megint (mintha meg lenne a havim) viszont nem görcsöltem meg semmi előjele nem volt.

Szoptatok még, mi lehet a "következménye"? mire számíthatok? tényleg vizesedik ilyenkor a tej és nem tápláló? köszönöm



2012. szept. 17. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ez még betudható szerintem a gyermekágyi vérzésnek!nekem is volt ilyen.én még szoptatok,nem jött még meg de én is azt halottam amit írtál a tejről de nem feltétlen fogja észrevenni a babád!van akinek már miután megjött nem is fogadja el a babája a ciciből tejcsit!
2012. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi gond nincs a tejeddel a vérzés alatt. Kicsit megváltozhat az íze, a baba kevésbé mohón szopizik. Ha úgy veszed észre, hogy Nálad is ez van, tedd kicsit gyakrabban cicire!

Nekem 5 hónapos volt a Lányom, mikor megjött a mensim, de semmi gondot nem okozott, pedig akkor még csak szopizott. Onnantól rendszeres volt havonta, mégis másfél éves koráig szopizott, pedig akkor már 4 hónapja pocakban volt a Tesója.

2012. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szoptasd a Kicsit, ez Rád is jó hatással van, hiszen a szoptatás közben termelődő oxitocin segíti a méh visszahúzódását, regenerációját.

Esetleg kicsit megváltozhat a tej íze, de ilyen kicsi babáknál nem szokott gondot okozni, hiszen neki sokkal fontosabb a közelség, a szoptatás maga mint a tej íze.

A tápértéke nem változik, ez butaség:).

2012. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi Lányok, megnyugodtam, akkor ha nem utasítja el tulajdonképp akkor nincs gond:)

ma megyek dokihoz amugy is ugyhogy majd meg mondja hogy ez milyen vérzés, kérdésemmel tapasztalatokat vártam csak, nagyon köszönöm a válaszokat. :)

2012. szept. 17. 10:33
 5/5 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki semmi baja nem lesz a tejnek mert az anyatej viszkózitása folyamatos változik ugyhogy a vérzéstől nem fog nagy mértékben változni csaka hogy eddig is :) ezt viszont csak a kisfiam tudhatja én nem szoktam kostolgatni :-P
2012. szept. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!