Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt valakinek a mellbimbojan...

Volt valakinek a mellbimbojan gomba? Ha igen, milyen tünetekkel jart, hogy nezett ki es hogyan lett kikezelve?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a szájpenészesre gondolsz, akkor az minden esetbenvan a szopizó baba anyukájának a mellén is!Mindegy kinél kezdődik!


Nálunk csak a kicsivel volt ilyen gondunk (most nyáron) én ugyanúgy a nistatinnal kentem a mellbimbóm is,mint a lányom száját! minden szopi előttŐt is magamat is!


Nekem ilyen pirosvolt a bőr a mellbimbóm oldalán!

2012. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs a kicsinek szajpenesze,semmi sincs a szajaba.A mellbimbom faj es roszaszin a bör rajta,valamint 3-4 apro pöttyöt vettem eszre a bimboudvaron.Csak a szopik akkor erzekeny.6 hetes kisfiu anyukaja vagyok.
2012. aug. 26. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Újraaz első vagyok!


Szerintem vegyél rózsamézet, (glicerin-borax) ésazzal szopik előtt töröld át elégerősen a cicid,hogy azok a kis pöttyök lejöjjenek!Legjobb gézlappal csinálni!


ÉS a glicerin boraxosoldatot hagyd rajtaésúgyszopizzon!

Nálunk a nagymelegben a kicsiszájáben kezdődött,de rám is átjött,de nekem ilyen pöttyök nemvoltak!csakrózsaszínés érzékenység!


Én szopitanácsadótól kaptam aztazötletet is, hogy egybögrevízban egyteáskanál ecet!ÉSszopik UTÁN ezzelkelllemosni a mellbimbót!ez a flórakedvezőtlen a gombáknak,viszont eleinteégő csípőérzéslehet, mert agombák bomlása ilyetidéz elő!Ezaz érzéscsak aztjelenti, hogy használ!


De a rózsaméz is 300 forint körül van,az sem drága!



Remélemhamar rendbe jössz,és nem terjed át akicsi szájára!


2,5 éves és 3 hós csajok anyuja

2012. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen!
2012. aug. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!