Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a helyzet a sporttal?

Mi a helyzet a sporttal?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos és csak szopik.Eddig nem mertem semmilyen sportolást bevállalni,mert nehezen indult be a tejem és féltem,hogy elapadhat a mozgástól.Viszont eltelt 5 hónap és iszonyatosan hiányzik a mozgás és úgy gondolom,hogy már érdemes lenne próbálkozni vele.Emellett maradt rajtam felesleg is a szülés után,ezt is szeretném eltüntetni.

A kérdésem az volna milyen mozgásforma az,ami talán a legkevésbé befolyásolja negatívan a tejtermelést?

Sajnos időm nincs eljárni konditerembe.

Én futásra,felülésre,fekvőtámaszra,tornázós dvd-re gondoltam.Ezeket lehet aktívan végezni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. júl. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! :)
2012. júl. 12. 17:19
 3/4 Denisa W. ***** válasza:
Ha hagyják a lurkóim, akkor én naponta-másnaponta tekerek 30 percet elliptikus tréneren, közepesen erős tempóban, és persze pótolom a folyadékot. Emellett számolom a szénhidrátokat, és ha nem csábulok el, akkor ennyi elég is. az én babám is 5 hónapos múlt, csak szopik. 3 hónapja kezdtem mozogni, de már csak néhány kiló plusz van rajtam (25-ből). Szerintem az általad írt mozgásformák is teljesen rendben vannak.
2012. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiki01 ***** válasza:
:n futok, de csak keveset, olyan 8 kört, addig meg a babám a sportpálya árnyékos helyén alszik. Ha nem alszik el amíg odaérünk, akkor babakocsistól is futok egy-két kört, attól tutti a hatás... De ezt csak akkor ha a karbantartók nem látják, nem tesz jót a rekortánnak:)
2012. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!