Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehetne leszokni a...

Hogyan lehetne leszokni a nagyon sok nagyon rövid cicizésről?

Figyelt kérdés
2hetes a babóca, eddig ha megéhezett akkor lefoglalt egy jó 20-40percre, és jóllakottan el is aludt 3-4órára, vagy csendesen nézelődött. Most második vagy harmadik napja nem tudok két percre sem elmozdulni tőle napközben, estére rendeződik a dolog. Eszik de max 5percig és 2perccel később visít, hogy vissza a cicire. Egy evés több óráig tart így. Se pihenni nem tudunk, sem a dolgomat nem tudom végezni rendesen. Most hagyjam üvölteni, ha "éhes", hogy leszokjon erről? (pisilni nem jutottam ki, zuhanyról nem is álmodtam, mert a szoba ajtón sem jutok ki, mire üvölt)
2009. júl. 7. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
És csak anyatejjel eddig 800g-t hízott, tehát van tej.
2009. júl. 7. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ezen ilyen melegben. Te is sokat iszol, neki ez a folyadék is. Sajnos ezt ki kell bírni míg ilyen meleg van, utána majd rendeződik.
2009. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nagy meleg miatt eszik ilyen gyakran, de ez teljesen normalis. Pisilni vidd magaddal nyugodtan, zuhanyt probald meg megoldani este, mikor a pici mar megnyugodott. Ha kiprobalod a hordozokendot, akkor mindket kezed szabad, megis tud enni a picur.
2009. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor volt ilyen 2 napig, mikor a hasa fájt, a cicivel vigasztalta magát. Remélem nincs erre utaló jel, és más baja sincs. Esetleg próbáld ki a cumit, bár én sem tettem.

Na meg sétálj vele, nálunk sokszor csak a függőleges helyzetben sétálás segített.

2009. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!