Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mennyi tejet fagyasztott...

Ki mennyi tejet fagyasztott le a picinek, és mennyire volt szükség a végén?

Figyelt kérdés

Tudom ha majd hozzátáplálok jó lesz a főzelékekbe, de azért mégis mennyi kellhet, mert kezd a fagyó tele lenni fagyasztott tejjel :) Pedig még csak 18 x 180 ml tartok :)

2,5 hónapos baba anyukája :)


2009. júl. 7. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Húúú, az nagyon sok!!! :-) Én kb. havonta 3-4 dl-t fagyasztottam le és az bőven elég volt a főzelékekhez. Persze ez azért is alakult így, mert "lusta" voltam fejni és volt tejem bőven. Arra figyelj, hogy lefagyasztva csak 6 hónapig jó az anyatej, tehát dátumot mindig írj rá a dobozra és 6 hónap után dobd ki ha nem használtad fel!


14 hós baba anyukája

2009. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél én is teleraktam, hogy ha valamiért nem lesz tej (pl. el kell mennem valahová), akkor is kapjon. Aztán mivel 3-6 hónap után már nem ajánlatos felhasználni, dobtam is ki mindet. Másodiknál már csak néhány vésztartalék adagot raktam el, de végül azok is mentek a lefolyóba.
2009. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van vagy 10 liter a fagyiban, de már a fele lejárt, csak még nem pakoltam ki. Már hozzátápizok, mégse használtam belőle semmit se. Megy az egész a kukába :(

Ha nem fáj a melled, szerintem ne fejjél annyit, mert felesleges. Legyen egy kis vésztartalék, ha gond lenne. Tényleg az a baj, hogy 6 hónap után nem lehet felhasználni :(

2009. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En nem fagyasztottam le soha es nem is fejtem magam. Pont annyi tejem van amennyi kell a babanak.

Soha nem volt olyan hogy valami kozbejojjon es ne jusson "hozzam" a baba, pedig mar 7 honapos elmult. Ha meg lett volna akkor kapott volna egy adag tapszert. Nagy dolog!?

2009. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mellgyulladást kaptam, ezért szigorúan fejni kellett, ettől még több lett, végül 30 litert olvasztottam ki a 2 dl-es üvegekből és öntöttem ki a malacoknak.Ízlett nekik.
2009. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Add el 1800ft literje!
2009. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eladtam volna, de nem kellett senkinek, 2003-ban pedig még fagyasztva nem lehetett eladni sehová ekkora tételt.
2009. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a szomorú hogy nem kell senkinek...Én lefagyasztottat is adtam el családban persze és az oet fizeti a bab 6 hós koráig.
2009. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!