Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopatás alatt milyen fogamzás...

Szopatás alatt milyen fogamzásgátló módszert alkalmaztatok?

Figyelt kérdés

Az óvszer kilőve, mert kicsi a páromra és amúgy sem szeretjük :)

A fogamzásgátló tabi érdekelne hogy szedte -e valaki rögtön a 6 hét után, a tej mennyisége, minősége változott-e és hogy hogy lehetséges szedni ha még nincs mensi?


Egyéb megoldások is érdekelnek :) köszönöm :)


2012. jún. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mi ovszert használtunk (szeretjük v sem:D) van extra méretben is, máshol nem szexshopban tuti kaptok...

de, van kifejezetten szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló tabi. azalia a neve,6hetes kontrollon irja fel a doki(ha nem te mondd h szeretnél tablettát szedni,de ált rákérdeznek h kell e)üdv.

2012. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azaliat szedek. A 6 hetes kontrollon írta fel a doki. Most 11 hetes a babám. Rögtön aznap kezdtem szedni és még nem jött meg a menzeszem. Állítólag van akinek nem is jön meg amíg ezt szedi. A tejen semmit nem vettem észre. Mennyisége is ugyanannyi és a minősége miatt sem reklamált a baba. Szépen hízik tovább és igény szerint szopizik.
2012. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Azaliat szedek,nekem is a 6 hetes ellenőrzésen írta fel az orvos.Én is rögtön elkezdtem szedni és semmilyen mennyiségi illetve minőségi változást nem vettem észre a tejen.A kisfiam sem,ő tuti jelezte volna :).Én nem akartam másféle megoldást;lehetett volna valamit felrakatni,de én alapvetően idegenkedek az ilyenektől és nem is kimondottan javasolta az orvosom,mivel első baba volt.Kisfiam most 4 hónapos és kizárólag szopizik.

Óvszer nálunk is ki van zárva,nem szereti sem a párom,sem én.

2012. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Cerazette-et szedek, szintén rögtön kezdtem szedni, és semmi gond nem volt a tejjel.
2012. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20 hónapig szoptattam a Fiam, s mi Pharmatex krémet használtunk. Utánaolvasva nem valami biztonságos, de nekünk bevált, nem lettem terhes, pedig semmire nem figyeltünk, mármint hogy mikor nem kéne együtt lenni, vagy akkor esetleg valami mással is védekezzünk.
2012. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki tabit szed, az hogy ha nincs mensi? Kell szünetet tartani? Vagy folyamatosan kell szedni?
2012. jún. 20. 01:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A többit nem ismerem, de a Cerazette-nél nincs kihagyás. Nekem még mindig nem állt be a mensi, pedig már 2 éves a fiam, gondolom, azért sem állt be, mert még van tejem. (Este, illetve éjjel még szoptatom)
2012. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szopatás alatt?:) ahhoz nem kell gyógyszer, ha csak annyi történik nem leszel terhes:) bocsi nem tudtam kihagyni
2013. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!