Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívóhoz...

Avent kézi mellszívóhoz alkatrészt lehet venni?

Figyelt kérdés

Elektomos mellszívót szeretnék venni, mert a jelenlegi kézi Aventoshoz nem kapok alkatrészt! Vagy tudtok olyan oldalt ahonnan lehetne rendelni? Gumiharang kellene,vagy mi,nem tudom mi pontosan a neve.

Ma mondták a gyógyszertárban hogy cumifejet sem tudnak adni,mert megszűnik a márka,teljesen kivagyok! Én nagyon szerettem a kézi fejőmet.



2012. jún. 8. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Teszvesz, Vaterán nem néztél körbe?

Vagy érdeklődj a Philips-nél:

[link]

Erről van szó egyébként:

[link]

(Megjegyzem jó drága!!!)

2012. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyat pont nem árulnak ami nekem kellene :D

Nem a masszázs párna kellene,hanem az a gumi amin keresztül lecsorog a tej az üvegbe...

2012. jún. 8. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra a kis csillagszelepre gondolsz?

Ha igen akkor megnézem neked, mintha lenne még egy valahol. Csak most alszanak a picik és nem akarok zörögni.

2012. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudom melyik részről beszélsz???

[link]

Vagy ami az 5-ös képen van?

[link]

2012. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 4-nek: Ami a 2. linked 8. képén van,nah az kellene!Azt hogy hívják?
2012. jún. 8. 19:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan csillagszelepem van,de az mire is jó? Nem is emlékszem hogy használtam volna valaha...
2012. jún. 8. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak sikerült kideríteni milyen kell :D

1., 4. válaszoló vagyok.

Az a kúpszerű meg a csillag az ugyanoda kellene, mind a kettő szelep. Vagy ezt vagy azt használod, de ne kérdezd mi a különbség mert nem tudom. Nekem nincs is olyan kúp alakú, csak a csillagos.

Tedd bele azt a csillagot vagy vehetsz kúpszelepet innen:

[link]

2012. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most elektromos Aventem van ami kézivé is alakítható. Én úgy tudom a kúpszelep az elektromoshoz, a csillagszelep a kézihez van. Ezek szerint működik fordítva is. :) Nekem annó csak csillag volt a sima kézi Aventem dobozában. Nyugodtan tedd bele a csillagszelepet és már használhatod is.
2012. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!