Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » "Visszajöhet" meg a tejem?

"Visszajöhet" meg a tejem?

Figyelt kérdés
3 honapos kislanyom az elmult 2 hetben nagyon beteg volt, teljesen osszevissza evett, felborult a napirendje. Emiatt allandoan stresszeltem es ejszaka sem aludtam szinte semmit :( A tejem egyre kevesebb, ugy is fogyoban van, hogy egyre gyakrabban szoptatom. Segitsetek, hogy milyen hazi praktikaval tudnam visszanovelni a mennyiseget (korabban alladoan sok tejem volt, a fagyasztoban meg mindig arvalkodik par zacskonyi)? Homeopatias bogyot lecci ne javasoljatok, mert kulfoldon elek es nem ferek hozza a javasolt szerekhez. Köszi!!!
2008. ápr. 21. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg őt, biztosan tud segíteni:

[link]

2008. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt gyors segítség kell, hívd fel valamelyiküket telefonon:

[link]

2008. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tejed még mindig van mert 40 nap alatt apad el teljesen tehát még visszaállítható a rendes mennyiség, sok folyadék és nyugalom, van szoptatós tea is ha gondolod küldök postán de ezt most komolyan írtam nagyon szívesen segítek írj privát üzit és ha gondolod küldök
2008. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!