Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után milyen lett a...

Szoptatás után milyen lett a melletek? Nagy mellűekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Mennyivel lett kisebb miután abbahagytátok a szoptatást.és mennyire lóg?
2012. máj. 2. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatás vége felé lógott a legjobban, azóta mondjuk 80%-ban visszaállt az eredeti forma/méret (90D-s).
2012. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 90 C-t hordtam terhesség előtt, majd terhesség alatt 105 D-t.

Jelenleg 90 F a méretem.

Szerencsére nem lóg. Szinte olyan, mint előtte volt.

2012. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

75/B volt terhesség előtt.

Szoptatás abbahagyása után majdnem ekkorára visszament, icipicit nagyobb, de lóg. :(

2012. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem ez a harmadik gyerkőc,nem várok csodát.Nem is ez a legfontosabb az életemben .Csak egy kicsit összébb mehetne,Most nagyon lóg ,alig találok melltartót magamnak.Köszi!Megvigasztaltál egy kicsit!.:))
2012. máj. 2. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

3.babám szoptatását hagytam abba nemrég (legnagyobb bánatomra amúgy mert még szerettem volna szoptatni de nem kéri) mondjuk fogytam is de lóg sajnos és nagyon nem szép alakú. Még bízom benne hogy fog alakulni, mert azt hallottam/olvastam hogy szoptatás abbahagyása után még x hónap míg visszarendeződik, meg visszaépül zsír a mirigyállomány helyére vagy hogy...és akkor kíváncsi leszek hogy lesz.

Most 75D és 80 E-F volt terhesen és szoptatás alatt. De az 1. és 2. babám után se ment össze ennyire mint most.

2012. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 gyerekes anyaknak ingyenesen jar a mell felvarras szomszedom most csinaltatta meg!
2012. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a felvarrás akkor jár ha olyan nagy a mell hogy mozgásszervi panaszokat okoz (a 4.válaszoló vagyok) de az enyém pl. nem akkora plusz ilyenkor megkevesbedik az állomány is és azt úgy varrják fel legtöbbször hogy implantátum is kerül bele, az viszont már nincs ingyen.:(
2012. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem 4., 5. voltam. Bocsi
2012. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En ezen teren nem tudok hozza szolni mert kis mellu vagyok sajnos

de en is nem egy esetrol hallottam hogy semmibe nem korlatozta a not csak szimplan zavarta es megcsinaltak neki

2012. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!