Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejapasztásra mit ajánlotok?...

Tejapasztásra mit ajánlotok? Meddig fáj ilyenkor a cici?

Figyelt kérdés

Seretném leszoktatni a kislányomat a szopizásról,2 napja hogy nem szopizik de cicim nagyon fáj!

Kinek hogy ment ez a dolog? Kislány mikor felejti el a "CICIKET"!


2009. jún. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat,egyik ismerősnél volt hasonló. Neki elválasztotta magát a baba. Naponta több alkalommal hidegvizes borogatás a mellre úgy hogy a bimbót is érje,maszírozni hogy ne csomósodjon,és annyit fejni hogy megkönnyebbüljön a mell. Neki azt hiszem 5nap alatt kezdett kevesebb teje lenni és szépen lassan "elfogyott". Szedett még mellé urtica urens 30CH gyógyszert,de Ő kikérte egy doki tanácsát.Adagolást sajnos nem tudok.
2009. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fejéssel apasztottam el,meg hideg borogatás.Kifejtem először hogy lássam mennyi az annyi,aztán fokozatosan egyre kevesebbet fejtem ki.Egyre több időt hagytam ki,aztán már egy nap csak egyszer,de ha nem fájt akkor hagytam.Sok tejed lehet még,ha fáj.Hogy meddig fáj,sztem függ a tej mennyiségétől.
2009. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!