Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Mik a tapasztalat?...

Anyukák! Mik a tapasztalat? Menstruáció alatt mennyire volt más a kisbabátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy esetleg kevesebbet evett?Mint ha nem "ízlett" volna neki a tejcsi?Most öt hónapos a babám.Három hónapos volt amikor újra megjött a menstruáciom.Eddig nem tapasztaltam semmit.De ma mintha nem akarna enni.(Reggel megjött)Mit tudok tenni?
2012. febr. 8. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapos a babám,már 2x megjött,de semmi változást nem tapasztaltam eddig.
2012. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is csak most tapasztaltam.De lehet,hogy én spirázom túl...Köszönöm a választ!Szép estét!
2012. febr. 8. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi változás nem volt nálam sem!
2012. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez valakinél okoz problémát, hallottam róla, nálam semmilyen gondot nem okozott, hihetetlenül jóétvágyú kisfiam akkor is ugyanannyit, és ugyanolyan lelkesen evett:)
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat hónapos volt a babám amikor megjött, akkor nem volt hajlandó szopzni, és sajnos utána sem, így azóta tápszerezünk
2012. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor felhígul a tejem és gyakrabban kér cicit a babám éjjel-nappal.
2012. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a menzeszem sajnos a szoptatás végét jelentette! Ahogy megjött, nem volt hajlandó szopizni, feszengett, örjöngött rajtam, de semmi esetre sem evett! Elkezdtem lefejni neki és üvegből adni! Ez ment hetekig, mivel a cicit már nem fogatta el, csökkent is a tejem, míg szépen -lassan elapadt! :(
2012. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt megjött két napig nem volt hajlandó szopizni.
2012. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!