Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok a Medela kézi...

Mit gondoltok a Medela kézi mellszívóról?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt kaptam. Állítólag elég jó, és azt is mondták hogy az elektromos akkor kell ha rengeteg tejed van.Erre a mellszívóra lehet ám kapni adaptert, és át tudod alakítani elektromossá,ha esetleg annyi tejed van.Én kaptam egy pestonkát is, de arról nagyon megoszlanak a vélemények.Viszont a pesztonkához van orrszívó is, ami állitólag elég jó addig amíg újszülött. Majd meglátjuk a végeredményt ha ki próbáljuk. Jó babavárást 37 hetes kismama
2008. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Medela kézi volt, azt használtam, amíg fejtem, szerintem jó, nekem legalábbis bevált.
2008. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jó,ajánlom nekem is az volt illetve van ,még nemtudod mennyi tejed lesz a kézi tökéletes igen erős szivóerő beállitható.Nekem a kisfiam nem szopizot napi 2l tejet fejtem vele ki.
2008. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből is van többféle, van a "kétkezes", húzogatós fajta, azt nem szerettem, elég hangos volt a kattogása éjjel, lefoglalta mindkét kezemet, és egy idő után fájt.

Utoljára Medela Harmony egykezest vettem, úgy néz ki, mint az Avent mellszívó, és ez nagyon bevált!!! A kórházban ki lehetett próbálni a Medelát és az Avent-ot is, és a Medelával tudtam csak fejni, a másik nem illeszedett a mellemhez, szóval ha van lehetőséged kipróbálásra valahogyan, érdemes élni vele, másnak meg nyilván az Avent jön be, vagy más...

2008. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nekem a kézi fejés jobban bevált. Mikor megtanultam rendesen fejni, onnantól 3 hónapon át napi fél litert tudtam leadni. Érdemes venni a mellszívóba szűkítőfejet, mert a záróizmot összenyomja, könnyebben ki tud áramolni a tej.
2008. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!