Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos babámnak vírusos...

3 hónapos babámnak vírusos hörgőgyulladása volt. Ezek szerint mégsem teszi annyira ellenállóvá az anyatej a babát a betegséggel szemben? Csalódott vagyok!

Figyelt kérdés

Ráadásul én is megbetegedtem, és alaposan lecsappant a tejem!

Azt hittem, amíg szoptatok, semmi baja nem lehet. Mindenhol ezt olvasom!


2009. máj. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így igaz, ahogy olvasod. Ugyanis a babád megkapja az anyatejjel azokat az úgymond "ellenszereket" egy betegségre, amiken te is átestél. Ez ellen a betegség (illetöleg kórokozója)ellen te sem voltál immun, hiszen te is elkaptad.
2009. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hós volt a babám amikor beteg lettem. 2 hétig beteg voltam, nagy neheze meggyógyultam erre 2 nap múlva a babámon ugyanazok a tünetek jöttek ki. Vírusos torokgyulladás, 10 napig tartott. Pedig mivel nekem is az volt kapott ellenaanyagot bőven és mégis. És oscillococcinumot is szedtem. Az anyatej nem mindenható és megtanultam. Nem is fogom erőltetni ha már fogyóban lesz. Én is csalódtam.
2009. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én sem fogok már görcsölni, hogy meddig lesz tejem. Azt hiszem, túlzásba viszik az anyatej mellett való kampányt!
2009. máj. 26. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj csak!!!

Egy 3 hós gyerek a vírusus hörgőgyulladással kórházba került volna a tejed nélkül, úgyhogy szoptass csak szorgalmasan!!!

2009. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!